GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu bildirim ile size hangi bilgileri topladığımız, bu bilgileri nasıl koruduğumuz ve kullandığımız açıklanmaktadır. Internet sitelerimizi, mobil uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi kullandığınızda bu Gizlilik Politikası içerisinde yer alan şartları kabul etmiş sayılırsınız. Fty Bilişim zaman zaman bu Gizlilik Politikasında değişiklikler yapabilir, bu Gizlilik Politikasına zaman ayırmanızı ve işlem yapmadan önce güncel bir sürümün olup olmadığını denetlemenizi öneririz.

BİZİM İÇİN ÇOK ÖZELSİNİZ!

Bizimle paylaştığınız tüm bilgilere çok önem veririz. Bu bilgileri korumak için bilinen tüm tedbirleri alırız. Sitelerimize veya mobil uygulamalarımıza gönderdiğiniz tüm bilgileri güvenlik sertifikalarıyla şifreleriz. Sunucularımızı güvenlik duvarı ile koruruz. Sistem üzerindeki bilgilere sadece yetkili personelin sadece gerekli durumda ve sınırlı erişimine izin veririz. Topladığımız bilgileri size daha iyi hizmet sağlamak için kullanırız. Şimdi size hangi bilgileri ne amaçla topladığımızı ve nasıl kullandığımızı, gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi açıkça anlatmak istiyoruz.

HANGİ BİLGİLERİ NASIL TOPLARIZ?

Bize verdiğiniz bilgiler.

Bir hesap oluşturduğunuzda, sitelerimize, mobil uygulamalarımıza veya bize ait diğer kanallar üzerinde işlem yaptığınız sırada sizden bazı bilgiler isteriz. Bunlardan bazıları adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz, fotoğrafınız, fatura bilgileriniz ya da bu bilgilerle ilişkilendirebileceğimiz diğer veriler gibi doğrudan sizi tanımlayan Kişisel Bilgilerdir. Bazı bilgiler ise demografik bilgiler, toplu bilgiler gibi doğrudan sizi tanımlayamayacak, kişisel olmayan bilgilerdir.

Sitemizin ve hizmetlerimizin kullanımı sırasında bizim topladığımız bilgiler

Sitelerimizi veya mobil uygulamalarımızı ziyaret ettiğinizde veya içeriklerimizi görüntüleyerek etkileşime geçtiğinizde size ait kişisel olmayan bilgileri toplayabiliriz. Bunu Fty Bilişim'e hizmet sağlaması için sözleşme yaptığımız üçüncü parti kişiler aracılığıyla da yapabiliriz. Bu tür bilgileri toplamak için çeşitli teknolojilerden yararlanırız. Bu bilgiler şunları içerir:

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLERİ NASIL KULLANIRIZ?

BİLGİLERİNİZİ HANGİ ŞARTLARDA AÇIKLARIZ?

HESAP AYARLARINIZ VE ONAY POLİTİKASI

Yukarıda belirtilen durumlarda, kişisel bilgilerinizi açıklamak için sizin onayınızı isteriz. Bu işlemler aşağıda belirtilmiştir:

DİĞER KONULAR

TANIMLAR

Fty Bilişim'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz.